Πρεμιέρα στο Μαρκόπουλο για τον Παναθηναϊκό

Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά ο Παναθηναϊκός θα παίξει την πρώτη αγωνιστική στο Μαρκόπουλο. Βατό το πρόγραμμα για τις πράσινες.


Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Πέμπτης η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α1 Γυναικών.

Το Τριφύλλι θα αντιμετωπίσει για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά το Μαρκόπουλο στην πρεμιέρα του Πρωταθλήματος. Βατό μπορεί να χαρακτηριστεί το πρόγραμμα των πράσινων.

Η πρώτη αγωνιστική διεξάγεται στις 13 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά οι αγώνες του Παναθηναϊκού:

Αγων.Αγώνας
1Μαρκόπουλο - Παναθηναϊκός
2Παναθηναϊκός - Ρέθυμνο
3Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
4Παναθηναϊκός - Ηρακλής Κηφισιάς
5Τράχωνες - Παναθηναϊκός
6Παναθηναϊκός - Βριλήσσια
7Ανατόλια - Παναθηναϊκός
8Παναθηναϊκός - ΔΑΣ Ωραιόκαστρου
9Μακεδόνες Αξιού - Παναθηναϊκός
10Παναθηναϊκός - Ηρακλής
11ΑΕΚ - Παναθηναϊκός



Το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων:

1η Αγωνιστική (Σάββατο 13/10/2012) 12η Αγωνιστική (Σάββατο 12/1/2013)

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣ Ηρακλής 

ΑΟ Τραχώνων - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΦΟ Βριλησσίων 

ΑΣ Μακεδόνες - ΓΣΚ Ηρακλής 

ΑΕΚ Αθηνών - ΟΠ Ρεθύμνου 

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Παναθηναϊκός

2η Αγωνιστική (Σάββατο 20/10/2012) 13η Αγωνιστική (Σάββατο 19/1/2013)

ΑΟ Μαρκοπούλου - Ολυμπιακός ΣΦΠ 

ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Τραχώνων 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΣΑΑΚ Ανατόλια 

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΣ Μακεδόνες 

ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΕΚ Αθηνών 

ΑΟ Παναθηναϊκός - ΟΠ Ρεθύμνου

3η Αγωνιστική (Σάββατο 27/10/2012) 14η Αγωνιστική (Σάββατο 26/1/2013) 

ΑΟ Τραχώνων - ΑΟ Μαρκοπούλου 

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣ Ηρακλής 

ΑΣ Μακεδόνες - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 

ΑΕΚ Αθηνών - ΦΟ Βριλησσίων 

ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣΚ Ηρακλής 

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Παναθηναϊκός

4η Αγωνιστική (Σάββατο 3/11/2012) 15η Αγωνιστική (Σάββατο 2/2/2013)

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΣΑΑΚ Ανατόλια 

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Τραχώνων 

ΓΣ Ηρακλής - ΑΣ Μακεδόνες 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΕΚ Αθηνών 

ΦΟ Βριλησσίων - ΟΠ Ρεθύμνου 

ΑΟ Παναθηναϊκός - ΓΣΚ Ηρακλής

5η Αγωνιστική (Σάββατο 10/11/2012) 16η Αγωνιστική (Σάββατο 9/2/2013) 

ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Μαρκοπούλου 

ΣΑΑΚ Ανατόλια - Ολυμπιακός ΣΦΠ 

ΑΕΚ Αθηνών - ΓΣ Ηρακλής 

ΟΠ Ρεθύμνου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 

ΓΣΚ Ηρακλής - ΦΟ Βριλησσίων 

ΑΟ Τραχώνων - ΑΟ Παναθηναϊκός

6η Αγωνιστική (Σάββατο 17/11/2012) 17η Αγωνιστική (Σάββατο 16/2/2013)

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΕΚ Αθηνών 

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Μακεδόνες 

ΑΟ Τραχώνων - ΣΑΑΚ Ανατόλια 

ΓΣ Ηρακλής - ΟΠ Ρεθύμνου 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΓΣΚ Ηρακλής 

ΑΟ Παναθηναϊκός - ΦΟ Βριλησσίων

7η Αγωνιστική (Σάββατο 24/11/2012) 18η Αγωνιστική (Σάββατο 23/2/2013)

ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Μαρκοπούλου 

ΑΕΚ Αθηνών - Ολυμπιακός ΣΦΠ 

ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Τραχώνων 

ΓΣΚ Ηρακλής - ΓΣ Ηρακλής 

ΦΟ Βριλησσίων - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟ Παναθηναϊκός

8η Αγωνιστική (Σάββατο 1/12/2012) 19η Αγωνιστική (Σάββατο 2/3/2013)

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣΚ Ηρακλής 

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΟΠ Ρεθύμνου 

ΑΟ Τραχώνων - ΑΕΚ Αθηνών 

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Μακεδόνες 

ΓΣ Ηρακλής - ΦΟ Βριλησσίων 

ΑΟ Παναθηναϊκός - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

9η Αγωνιστική (Σάββατο 8/12/2012) 20ή Αγωνιστική (Σάββατο 9/3/2013)

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Μαρκοπούλου 

ΓΣΚ Ηρακλής - Ολυμπιακός ΣΦΠ 

ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Τραχώνων 

ΑΕΚ Αθηνών - ΣΑΑΚ Ανατόλια 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΓΣ Ηρακλής 

ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Παναθηναϊκός

10η Αγωνιστική (Σάββατο 15/12/2012) 21η Αγωνιστική (Σάββατο 16/3/2013)

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΦΟ Βριλησσίων 

ΑΟ Τραχώνων - ΓΣΚ Ηρακλής 

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΟΠ Ρεθύμνου 

ΑΣ Μακεδόνες - ΑΕΚ Αθηνών 

ΑΟ Παναθηναϊκός - ΓΣ Ηρακλής

11η Αγωνιστική (Σάββατο 22/12/2012) 22η Αγωνιστική (Σάββατο 23/3/2013)

ΓΣ Ηρακλής - ΑΟ Μαρκοπούλου 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ολυμπιακός ΣΦΠ 

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Τραχώνων 

ΓΣΚ Ηρακλής - ΣΑΑΚ Ανατόλια 

ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΣ Μακεδόνες 

ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Παναθηναϊκός

comments powered by Disqus
Ακολούθησε τα Πράσινα Νέα
Πρότεινε τα Πράσινα Νέα μέσω του Google
Τα πιο δημοφιλή άρθρα στο Facebook